להתעורר בארגנטינה

ארץ מיוחדת עם נשמה גדולה והרבה צבע - השכונות המצוירות של בואנוס איירס, הגאוצ'וס הדוהרים בערבות הפמפס והרי האנדים המושלגים הם רק חלק מהנוף העשיר. את אלה מלווים ארומת עשן האסאדו הנצלה על הגריל, צלילי הטנגו ושמחת הכדורגל

היעד שלכם: ארגנטינה היא שילוב של אתרים יוצאי דופן ומגוון תרבותי וחברתי מיוחד במינו. עיר הבירה שלה היא בואנוס איירס ((Buenos Airesהמכונה "גן העדן הלטיני" ואפילו "פריס של דרום אמריקה", וסביבה שלל מרחבים מסקרנים. הטיולים בה מומלצים לאורך כל השנה.
 
החוויה הארגנטינאית: נופים עוצמתיים, עושר תרבותי ומטבח מצוין - מולדת הטנגו היא ביתם של הרי האנדים המושלגים וגם של ערבות אינסופיות, אגמים כחולים ועמוקים, יערות צפופים וגבוהים, וכמובן - ואנשים חמים.

האנשים שתכירו: הגיאוגרפיה של ארגנטינה משקפת את מגוון התרבויות המאכלסות אותה. ממחפשי הזהב הספרדים שהקימו את בואנוס איירס, ועד החקלאים ובעלי החוות על אדמת פטגוניה. את הלהט הארגנטינאי אפשר למצוא במוזיקת הטנגו החשובה כל כך בתרבות המקומית, שבה ניתן לפגוש כמעט בכל מקום: בכיכרות מרכזיים, באזורי הבילוי ובבתי ספר מיוחדים. התשוקה היצירתית באה לידי ביטוי גם בספרות,קולנוע ואומנויות הבמה. וכדאי להוסיף - בשיגעון הכדורגל המאפיין את האומה.

תיהנו לעשות: לטייל בבירה בואנוס איירס, המקום שבו ארגנטינה מתגלה בשיא תפארתה, בשכונות הצבעוניות, בשווקים ובמועדונים. לבקר בטיגרה שעל דלתת הנהר ובשוק הפירות שלה. לטפס אל הרי האנדים, רכס ההרים במערב המדינה שזכה לשם "הגג של דרום אמריקה", להכיר מקרוב את ההיסטוריה המקומית ולנשום את אווירת הכדורגל השמחה. וגם, לטעום את הקולינריה שמתחילה בבשר שנצלה שעות רבות על פחמים ומסתיימת ביין ארגנטינאי שמח בניחוח איטלקי.

הסודות של ארגנטינה

יפה לה בוקה: בואנוס איירס היא העיר הגדולה בארגנטינה ואחת מהגדולות בעולם. היא  ידועה בארכיטקטורה המשומרת בסגנון ספרדי-אירופי ובחיי תרבות עשירים מאוד. "הפורטניוס" (הכינוי המקובל לתושבים המקומיים) אוהבים לבלות עד השעות המאוחרות והם פני העיר התוססת ומלאת החיים. אחת השכונות היפות בעיר היא "לה בוקה" (La Boca), הפורשת הארכיטקטורה הצבעונית, ברים ומופעי טנגו, מסעדות אמפנדס ואסאדו על פחמים ואמנות בכל פינה.

על הדלתא: לא רחוק מבואנוס איירס, בטבע פראי שבו שכנו בעבר טיגריסים וחיות בר, שוכנת העיירה טיגרה. על דלתת הנהר בין תעלות ואיים קטנים, יש מסעדות נהדרות, מוזיאונים, שמורות טבע, פארק שעשועים, בתי קזינו ועוד מרחבי טבע ונוף מקסימים לטיול ולשיט.

השכונה הבוהמיינית: בסאן טלמו (San Telmo) התמקמו להם צעירים, סטודנטים ואמנים שונים. סגנון השכונה המעוצב, יחד עם אוכלוסייתה המיוחדת ורחובותיה הקולוניאליים, הפכו אותה למלאת אווירה וסגנון.