להתעורר בפיליפינים

מצד אחד זו מדינה של אלפי איים צפים במערב האוקיאנוס השקט, מצד שני זו בעצם טבעת אש של עשרות הרי געש. יש בה ג'ונגלים טרופיים, חופים לבנים, טרסות אורז שהוכרו כפלאי תבל, שבטים מבודדים וגם עיר בירה אחת - מנילה – שבה מיליוני תושבים חוגגים את החיים.

היעד שלכם: הטיול בארץ שנקראה על שמו של מלך ספרד מתחיל במנילה, והיא רק השער לאתרי הטבע היפים הפזורים המדינה. התושבים, כ-110 מיליון במספר, ידועים בקבלת פנים חמה ואוהדת, ושובים לבבות באורחות החיים הפשוטות והעתיקות אך המיוחדות שלהם. הכלכלה נשענת בעיקר על חקלאות - גידולי אורז, קוקוס, תירס ועוד, מה שמוסיף למטבח המקומי ולכל מי שטועם ממנו עוד ועוד טריות וטעם.

החוויה הפיליפינית: פשטות ילידית, קסם אסייתי, סודות טרופיים, טבע ירוק ורצועות חוף תכולות ולבנות - ממש כמו בגלויות. הנוף הפיליפיני יפגיש אתכם עם מרחבים עצומים נוטפי ניחוחות מזרח, לצד אתרים היסטוריים

האנשים שתכירו: תושבי מדינת האיים הענקית שבדרום מזרח האוקיאנוס השקט הם מהמאירים ומסבירי הפנים ביותר מבין אוכלוסיית מזרח אסיה. העבר ההיסטורי, שכלל שנים רבות של שלטון מלוכני ספרדי, לצד תמיכה אמריקנית לאורך המאה ה-20, הטביע את חותמו בביטויים השכיחים ביותר שגרת התרבות המקומית: כמעט כולם דוברי אנגלית מצוינת, רבים מהם מעריצים עד כלות את ברונו מארס ושאר כוכבי תרבות הפופ, והמטבח הוא מיזוג ייחודי של טעמים וניחוחות ספרדיים ואסייתיים כאחד.

תיהנו לעשות: לשוטט בין השווקים הצבעוניים במנילה, לשוט בסירות הילידים המיוחדות, לצפות בדייגים חרוצים יוצאים אל הים ובתושבים המכבסים את בגדיהם על גדות הנהרות. תצפיות מרתקות סביב הרי געש עוצמתיים וכמובן, על שדות האורז המפורסמים בעולם. את כל אלה אפשר לחוות בנסיעה ברכבי הג'יפניהמקומיים, במסלולי הליכה מסקרנים או בשיט בין האיים המהפנטים.
 
הסודות של הפיליפינים

פניני אי הפנינה: רבים יספרו לכם שבוראקאי (Burakay)הוא אחד האיים היפים בתבל, וכנראה שהם לא טועים. באי, שאליו מגיעים דרך הים, פרוסים חופי קמח לבנים עם מי טורקיז, וגם בתי קפה מעוצבים ומסעדות נחשבות.

שבטי ההרים: הכפרים באטאד (Batad)ובנגאן (Bangahan) שוכנים באזור הררי ותושביהם, הלבושים בצבעים ייחודיים, מרגשים בשגרת חייהם הפשוטה. האזור כולו ניצב בליבו של טבע פראי בניחוח טרופי עוצר נשימה.

הלילות של אנג'לס: העיר התוססת היא מרכז חיי הלילה הסוערים של האי לוזון - הגדול והמאוכלס שבאיי הפיליפינים. באזור כמה מקומות בילוי השמורים למבוגרים בלבד, אולם כל אחד יוכל ליהנות משפע המועדונים והמסעדות הפזורים בו.